A 476. cikk (1) bekezdésének, (2) bekezdés a) pontjának, a 477. cikk (1) bekezdésének, a 478. és a 479. cikknek a rendelkezéseivel összhangban, a 2019/57. számú sürgősségi kormányrendelet alapján, amely a közigazgatási törvénykönyvre vonatkozik, a későbbi módosításokkal és kiegészítésekkel együtt, valamint a 2023/121. számú sürgősségi kormányrendelet 38. cikk (VII) bekezdésével összhangban, amely módosítja és kiegészíti a 2019/57. számú sürgősségi kormányrendeletet a közigazgatási törvénykönyvre vonatkozóan, Parajd község polgármesteri hivatala szakmai előmeneteli vizsgát szervez a Parajd 394. szám alatti székhelyén, Hargita megyében, az alábbi végrehajtói közszolgálati pozícióra:

• Közszolgálati pozíció - Szakreferens, II. osztály, szakmai fokozat - Asszisztens a helyi adók és illetékek osztályán, Szakreferens, II. osztály, szakmai fokozat - Főreferens a helyi adók és illetékek osztályán.

Mai multe informatii on documentul PDF